Wyjątkowe wydarzenie z okazji nadchodzących świąt Wielkanocnych odbędzie się już w najbliższą sobotę w Mrągowie. „Jarmark Wielkanocny, czyli różnorodność kultur w Mrągowie” odbędzie się przed obiektem Mrągowskiego Centrum Kultury. Kiedy dokładnie i w jakich godzinach odbędzie się wielkanocny jarmark?

„Jarmark Wielkanocny, czyli różnorodność kultur w Mrągowie”

Wielkanocny jarmark w Mrągowie odbędzie się już w najbliższą sobotę, dnia 1 kwietnia w godzinach od 11:00 do 16:00. Podczas jarmarku wielkanocnego w Mrągowie przede wszystkim zaprezentowane zostaną wszelkiego rodzaju kultury, które są związane z tutejszym regionem. Mowa o takich kulturach jak mazurska, kurpiowska, czy też ta mająca styczność z Kresami Wschodnimi oraz narodowością ukraińską. Całe wydarzenie odbędzie się w ścisłym powiązaniu z klimatem wielkanocnym.

Podczas sobotniego jarmarku wielkanocnego będzie można także dokonać zakupu rękodzieł, a przede wszystkim będzie można spędzić miło czas w fantastycznym gronie. Tego dnia przygotowana będzie także specjalna scena, na której wystąpią lokalne zespoły muzyczne. Nie zabraknie również konkursów dla najmłodszych uczestników wydarzenia.