Festiwal Komedii Mrągowo

Mrągowo nie od dziś kojarzone jest w całej Polsce ze świetnymi imprezami plenerowymi, odbywającymi się w słynnym amfiteatrze nad jeziorem Czos. Do kultowego Festiwalu Country dołączają kolejne imprezy, cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem i co za tym idzie – frekwencją, dzięki czemu Mrągowo można bez żadnej przesady nazwać wakacyjną stolicą imprezowej Polski.

Nawet w ostatnich nie najłatwiejszych latach, Mrągowo podczas wakacji odżywało i dzięki licznym imprezom w plenerze pozwalało zarówno mieszkańcom, jak i gościom z całej Polski świetnie się bawić, a jak powszechnie wiadomo – nie ma lepszego leku na wszystkie bolączki – niż odpowiednia dawka dobrego humoru i uśmiechu – najlepiej pośród innych ludzi, którzy również preferują określony rodzaj rozrywki.

W Mrągowie chyba każdy znajdzie coś dla siebie, szczególnie podczas wakacyjnych weekendów. Najbliższy piątek, sobota i niedziela (15 – 17 lipca) zarezerwowane będą dla komedii – za sprawą Festiwalu Komedii Mrągowo.

Będą to dni, które na pewno upłyną pod znakiem świetnej zabawy.

Od czarnego humoru, po cięte riposty.

Skoro festiwal – to nie może zabraknąć humoru w najrozmaitszych odsłonach. I tak właśnie będzie w Mrągowie, gdzie „zaprezentuje” się zarówno humor słowny, czarny, jak i humor w wydaniu rodzinnych stand-upów.

Od konkursu w tej właśnie, uwielbianej w ostatnich latach, formule rozpocznie się całe wydarzenie. Będzie to konkurs stand-up-Open Mic. Zwycięzcy będą mogli się zaprezentować podczas Gali Stand-up Mrągowo. Oprócz tego przewidziano również nagrody pieniężne oraz nagrodę specjalną popularnej stacji Comedy Central Polska, która w tym roku patronuje imprezie.

Konkurs z pewnością będzie przedni – wystarczy tylko wspomnieć, że zgłosiło się do niego kilkudziesięciu wykonawców! Z tego bardzo szerokiego gremium wybrano 10 finalistów, którzy będą mieć honor rozpocząć festiwal.

Stand-upy zawładną również festiwalową sobotą. W niedzielę odbędzie się natomiast Rodzinne Śmieszkowanie, czyli komedia w wydaniu improwizowanym.

Wyjątkowym wydarzeniem, które z pewnością zachwyci dzieci (choć nie tylko) będzie pokaz magii.

A to tylko niektóre z licznych atrakcji czekających na poszukiwaczy najlepszego humoru – w Mrągowie!