W tym mieście nie ma miejsca na nudę

Mrągowo po raz kolejny tego lata udowodni, że tu nie można się nudzić. Niemal każdy weekend wakacji w Mrągowie „oznacza” imprezę dla fanów różnych brzmień i nie tylko – także dla wielbicieli humoru na najwyższym poziomie i kibiców wielu dyscyplin.

Miasto nie zwalnia tempa, nawet pod koniec wakacji, dlatego najbliższy piątek i w sobotę – 20 i 21 sierpnia 2021 r. – należeć będzie do artystów, którzy nie znają pojęcia rutyna i zwyczajność. Potrafią z każdej sytuacji i z każdego zdarzenia wydobyć to coś, co przykuwa uwagę publiczności.

O czym mowa? O „zjawisku”, które na polskiej scenie kabaretowej i nie tylko, zdążyło się już zadomowić i znaleźć pokaźne grono sympatyków. To oczywiście stand-up! W piątek wspólna stand-upowa zabawa w Westernowym Miasteczku Mrongoville. Organizatorzy zapraszają na wieczór Stand-up Open Mic.

W sobotę kolejna odsłona imprezy – tym razem w amfiteatrze, gdzie odbędzie się II Gala Stand Up Mrągowo. To będzie prawdziwa uczta dla fanów stand-upu w najlepszym wydaniu!

Gala nad jeziorem Czos

W amfiteatrze nad jeziorem Czos wystąpią gwiazdy polskiej sceny stand-upowej. Nie zabraknie m.in..: Katarzyny Piaseckiej, Błażeja Krajewskiego, Kacpra Rucińskiego, Piotra Zoli Szulowskiego, Arkadiusza Jaksa Jakszewicza, Czesława Mozila, Michała Lei, i wielu innych. Tego wieczoru na mrągowskiej scenie zaprezentują się również laureaci piątkowego Open Mic.

W piątek w Mrongoville wystąpi dziesięciu wykonawców, którzy wcześniej przeszli kwalifikacje konkursowe. Każdy będzie mógł zaprezentować swój program w ciągu ośmiu regulaminowych minut. O tym, kto wygra „zawody” komików i kto uzyska kwalifikacje do sobotniej gali zdecyduje publiczność, w głosowaniu.

Gdyby jeszcze komukolwiek wydawało się, że będzie się nudził choć przez chwilę, nie pozwoli mu na to oprawa muzyczna w wykonaniu Zabij Nudę – DJ BRD. Koncert poprowadzą: Abelard Giza i Kacper Ruciński.