Wczesnym rankiem, dokładnie 13 kwietnia, około godziny 4.30, w miejscowości Piecki doszło do kolizji drogowej. Dwa pojazdy, jeden o dużej masie, a drugi osobowy, zderzyły się na ulicy Zwycięstwa.

Jednym z uczestników tego niefortunnego zdarzenia była ciężarówka Scania, która wpadła w bezpośrednią kolizję z osobowym Volkswagenem. Zgromadzone na miejscu fakty wskazują na to, że w wyniku nieszczęśliwego wypadku żaden z uczestników nie odniósł poważnych obrażeń.

Młodsza aspirant Paulina Karo, będąca oficerem prasowym Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie, udzieliła informacji o stanie zdrowia kierowców. Osoba kierująca Volkswagenem wyszła z wypadku bez znacznych uszkodzeń fizycznych. Istotnie gorzej potoczył się los kierowcy ciężarówki, który został przewieziony do najbliższego szpitala z podejrzeniem urazu ręki.

Komendantura Policji wyjaśnia obecnie szczegółowe okoliczności tego zdarzenia drogowego. Podkreślono również, że obaj uczestnicy byli trzeźwi w chwili kolizji.

Kolizja pozostawiła po sobie widoczne ślady. W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległa bariera energochłonna, a także pojawiła się znaczna wyrwa po stronie pobocza drogi.