Już dziś pomyśl o lecie

W marcu 2022 r. być może nie wszyscy myślimy o zbliżającym się lecie i stanowi ono dla nas bardzo daleką perspektywę, nie tylko z uwagi na odległość czasu, ale przede wszystkim na bardzo napiętą sytuację międzynarodową, która dotyczy również naszego kraju, jednak warto dać sobie chwilę oddechu i mieć nadzieję, że do lata ulegnie poprawie.

Czy w tym roku będziemy, tak jak w poprzednich sezonach, również nie do końca szczęśliwych, mogli się bawić w rytmach muzyki country i wraz z najlepszymi polskimi kabaretami? Wszyscy mamy taką nadzieję – udane lato byłoby dużą rekompensatą po trudnych pierwszych miesiącach 2022 roku.

Podobnie jak w latach poprzednich, już w marcu ruszyła sprzedaż biletów na te dwa wydarzenia kulturalne, z których słynie Mrągowo, i które co roku przyciągają do miasta położonego nad jeziorem Czos tysiące osób z całej Polski.

Jeśli planujesz spędzić lipiec właśnie tu – zaopatrz się już dziś w bilet.

41. Piknik i 23. Mazurska Noc Kabaretowa

Od 7 marca 2022 r. można nabywać bilety na koncerty organizowane w Festiwalowym Amfiteatrze w ramach 41. już edycji mrągowskiego święta muzyki country.

Bilety można kupować za pośrednictwem jednego z najpopularniejszych internetowych serwisów oferujących wejściówki na imprezy w całej Polsce.

W tym roku Piknik Country w Mrągowie odbywać się będzie pod koniec lipca. Publiczność, jak zawsze, będzie miała okazję bawić się przy dźwiękach country w najlepszym towarzystwie – artystów i fanów tych charakterystycznych brzmień.

Drugie z wydarzeń, Mazurska Noc Kabaretowa, odbędzie się 9 lipca 2022 r. Imprezie towarzyszyć będzie hasło: „FIT-EKO-BIO”.

Na scenie nad jeziorem Czos pojawią się gwiazdy polskiego kabaretu, a wśród nich m.in. Paranienormalni, Kabaret Jurki, Ani Mru-Mru, Kabaret Czesuaf, a także: Andrzej Kozłowski, Katarzyna Bujakiewicz, Klaudia Halejcio, Łukasz Żak i Fair Play Crew.