Nowy sezon artystyczny w Mrągowie

Ostatnie lata nie były łaskawe dla miłośników kultury. Zmieniające się przepisy powodowały zamykanie instytucji kulturalnych i lokali rozrywkowych, ewentualnie znacząco ograniczały dostęp do nich.

Rok 2022 również nie zapowiada się pod tym względem na taki, jakiego życzyłyby sobie osoby, które cenią sobie bezpośrednie uczestniczenie w imprezach kulturalnych, zarówno największych koncertach, jak i kameralnych spotkaniach z artystami.

Na razie zaplanowane na pierwsze tygodnie 2022 roku wydarzenia artystyczne odbywają się. I tak – miejmy nadzieję – będzie również 22 stycznia, kiedy to o godzinie 19:00 w Mrągowie wystąpi Edyta Geppert.

Artystka od wielu lat „zapełnia” sale koncertowe w całej Polsce. Jest mistrzynią tworzenia nastroju – zarówno podczas większych koncertów, jak i recitali w niewielkich klubach muzycznych, czy piwnicach artystycznych.

Bilety można już kupować, za pośrednictwem popularnych serwisów internetowych.

Mrągowskie Centrum Kultury zaprasza

Pierwszy miesiąc nowego roku w Mrągowskim Centrum Kultury rozpoczyna się od wysokiego C. Tak niewątpliwie można nazwać jedno z najważniejszych wydarzeń artystycznych stycznia 2022 roku, jakim będzie koncert Edyty Geppert, bardzo cenionej wokalistki, której głos i repertuar są jedyne w swoim rodzaju.

Edyta Geppert jest od lat aktywna na polskiej scenie muzycznej. Jej przeboje są doskonale znane różnych pokoleniom. Zarówno bardziej znany repertuar, jak i piosenki z nurtu kabaretowego są wybitnymi dziełami w swoich gatunkach.

Recitale Edyty Geppert są dla słuchaczy zaproszeniem do celebrowania piękna słowa i muzyki. Nie może być inaczej, skoro w repertuarze piosenkarki znajdziemy utwory tak wybitnych twórców jak: Agnieszka Osiecka, Magda Czapińska, Jerzy Ficowski, Wojciech Młynarski, Jonasz Kofta, Andrzej Poniedzielski czy Jacek Cygan.