Muzyczny początek lata w Mrągowie

Lato i wakacje w Mrągowie kojarzą się nie tylko samym mieszkańcom miasta i regionu, ale również wielu ludziom w całej Polsce – ze świetnymi imprezami muzycznymi, pośród których prym wiedzie legendarny Piknik Country oraz Festiwal Kultury Kresowej, imprezami sportowymi (m.in. regatami na jeziorze Czos, galami bokserskimi) i kabaretowymi.

Do tego „oczywistego” zestawu być może wpisze się początek lata i wakacji na „hip-hopowo”. W rytm tej właśnie muzyki rozpoczną się wakacje w Mrągowie AD 2022. Już w najbliższą sobotę, 25 czerwca, a więc w pierwszy wakacyjny weekend, na Placu Unii Europejskiej zagrają hip-hopowcy.

Przed mrągowską publiką zaprezentują się OPAŁ oraz TRILL PEM.

Nie zabraknie również miejsca dla rozpoczynających swoją przygodę z tym muzycznym stylem zespołów z regionu. Zagrają: BERCIK i MAŁPEN z Olsztyna.

Początek muzycznej imprezy w dynamicznych, letnich rytmach wieczorem, o godzinie 19:00.

Warto w tym właśnie klimacie rozpocząć czas letniego relaksu w Mrągowie.

Gwiazdy koncertu

Opała znają nie tylko śląscy wielbiciele hip-hopu, dlatego z pewnością zaktywizuje również mazurskich fanów gatunku. Ostatnie miesiące Opał wraz z Gibbsem, z którym wydał ostatnią płytę, zaprezentował najnowsze utwory podczas kilkudziesięciu koncertów w całej Polsce.

Tego lata na trasie znajdzie się również Mrągowo. Jeśli po nie najłatwiejszym dwuleciu, jesteś spragniony muzycznych nowości i nieskrępowanej żadnymi formalnymi ograniczeniami zabawą w plenerze – koniecznie przyjdź na Plac Unii Europejskiej o 19:00 w najbliższą sobotę.

Opał zaprezentuje utwory z krążka „Połączenia”. Artysta nie spoczywa na laurach i już przygotowuje nową płytę, tym razem we współpracy z Floral Bugsem. Prawdopodobnie pierwsze single z nowego albumu zostaną także zaprezentowane w Mrągowie.

Dużym zainteresowaniem na pewno będzie się cieszył także występ drugiej gwiazdy – w Mrągowie swoje utwory zaprezentuje Trill Pem, uznawany coraz powszechniej w polskich hip-hopowych kręgach za jednego z najbardziej perspektywicznych wykonawców młodego pokolenia.

Trzeba przyznać, że artyście nie brakuje muzycznej dynamiki, która przejawia się także w liczbie wydanych płyt. Tylko w tamtym roku ukazały się dwa nowe albumy! Tym samym – można się spodziewać, że energii nie zabraknie artyście również podczas występu w Mrągowie.