Zlot Modern Cowboys, czyli Piknikuj w Mrągowie

Piknik Country w Mrągowie to nie tylko muzyka i taniec w stylu Nashville – to również wiele imprez towarzyszących. Jedną z nich jest zlot motocyklowy. Legendarny piknik odbędzie się już czterdziesty raz. Jak zawsze, zgromadzi wielbicieli muzyki i kultury country z całego kraju. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, zwieńczeniem festiwalowych wydarzeń będzie spotkanie motocyklistów. Niestety, tak samo jak w roku 2020, nie odbędzie się ciesząca się dużą popularnością parada motocykli.

Miłośnicy mechanicznych rumaków będą jednak mogli przednio bawić się w swoim gronie. Brak parady nie oznacza braku doskonałej zabawy. Tę zapewnią liczne imprezy w moto-stylu. Na jakie atrakcje mogą liczyć uczestnicy zlotu? Każdy będzie mógł (za darmo) posilić się kowbojską strawą. Warto mieć siły do tego, by aktywnie uczestniczyć w imprezach towarzyszących zlotowi!

Organizatorzy zapraszają m.in. do konkursu, który wyłoni trzy maszyny z największym przebiegiem. Zostaną również wybrani: Szeryf i Szeryfka Zlotu – spośród najstarszych uczestników imprezy.

Westernowe Miasteczko Mrongoville

Zlot będzie się odbywać na terenie Westernowego Miasteczka Mrongoville – 25 lipca 2021 r., od godziny 12:30. Tam również można dokonywać zgłoszeń do konkursów. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe nagrody.

Motocykliści i goście będą mogli podziwiać zarówno najnowsze maszyny, motorowe klasyki, jak i – zawsze wzbudzające prawdziwą furorę – modele zabytkowe. Niezależnie od tego, jaka maszyna „przywiezie” nas na zlot – organizatorzy przypominają o konieczności przestrzegania zasad Prawa o ruchu drogowym i regulaminu imprezy.

Zloty motocyklowe cieszą się dużym zainteresowaniem miłośników ryczących jednośladów, którzy przemierzają na swoich ukochanych maszynach całą Polskę, aby móc wziąć udział w tego typu imprezach, mających swój szczególny klimat. Mrągowska impreza zaliczana jest do jednych z bardziej atrakcyjnych – jako wydarzenie wieńczące festiwal muzyki country, która jak żadna inna, świetnie wkomponowuje się w rytmy motocyklowych silników.