Apelujemy do wszystkich kierowców, aby mieli na uwadze, że w związku z nadchodzącymi obchodami Dnia Wszystkich Świętych, od 25 października do 2 listopada, system organizacji ruchu drogowego na terenie miasta Mrągowo zostanie zmieniony.

Od 25 października do 2 listopada ustanowiony zostanie absolutny zakaz zatrzymywania się na ulicach Rynkowej i Brzozowej – aż do momentu dotarcia do skrzyżowania tych dwóch ulic. Ponadto, w tym samym okresie, na odcinku ulicy Młodkowskiego w pobliżu cmentarza wprowadzone zostanie zarówno dwustronne ograniczenie zatrzymywania, jak i ograniczenie prędkości do 30km/h.

Od daty 31 października do 2 listopada parking przy dolnej płycie cmentarza położonego w Polskiej Wsi zostanie zamknięty dla użytkowników. Wyjątek będą stanowić jedynie pojazdy komunikacji miejskiej oraz inne uprawnione pojazdy. Zatrzymywanie pojazdów będzie możliwe wyłącznie na specjalnie oznakowanych parkingach lub przygotowanych terenach, na które kierowcy będą skierowywani przez funkcjonariuszy Policji.

W szczególności, prosimy zwrócić uwagę, że 1 listopada ulica Brzozowa zostanie wyłączona z ruchu drogowego na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z ulicą Mrongowiusza a skrzyżowaniem z ulicą Rynkową.