Futbolowy objazd forBET

Już dziś, 4 sierpnia 2021 r. – prawdziwe piłkarskie święto w Mrągowie – a to za sprawą odwiedzin w klubach forBET IV Ligi. Na dzisiejszą imprezę zapraszają Mrągowia Mrągowo i Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej. Objazd klubów ma na celu spotkanie z klubami, rozdanie „Skarbów Kibica”, promocję rozgrywek forBET IV Ligi oraz przekazanie sprzętu multimedialnego, zarówno drużynom, które rozpoczynają swoją przygodę w wyższej lidze, jak i spadkowiczom.

Teraz czas na Mrągowo i Mrągowię oraz sympatyków tutejszej jedenastki. Wszyscy fani piłki nożnej są zaproszeni na imprezę, która odbędzie się na skwerze Jana Pawła II. Organizatorami są Mrągowia Mrągowo, forBET oraz R-GOL.com. Początek wydarzenia – o godzinie 16.00. Wstęp na imprezę jest wolny.

W programie wiele atrakcji w poszczególnych strefach. Na skwerze Jana Pawła II powstanie Strefa Forbet oraz Strefa R-Gol. W pierwszej z nich można będzie zagrać w piłkarzyki i xbox. W strefie zostanie również zainstalowana bramka celnościowa, ciesząca się dużą popularnością wśród młodych entuzjastów futbolu i nie tylko.

W Strefie R-Gol na uczestników zabawy czekać będzie arena do gry jeden na jeden, siatko-noga, oraz tarcza strzelecka. To nie wszystkie atrakcje – odbędą się także inne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Punktem kulminacyjnym imprezy będzie prezentacja mrągowskiej drużyny.

Aktywne lato w Mrągowii

Lato 2021 jest bardzo aktywne dla mrągowskiej drużyny. Przed rozpoczęciem nowego sezonu do zespołu dołączyli nowi zawodnicy. Odbyły się także mecze sparingowe. 1 sierpnia Mrągowia wygrała z Wilczkiem Wilkowo w meczu pierwszej rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla zespołu z Mrągowa. Oznacza to awans do kolejnej rundy rozgrywek.

Pod koniec lipca Mrągowia zorganizowała obóz dla grup młodzieżowych. W ramach programu zajęć odbywały się dwa treningi dziennie. Uczestnicy rozgrywali także spotkania sparingowe. Był również czas na regenerację i rekreację.

Młodzi zawodnicy Mrągowii mogą uznać ten czas za bardzo udany, pełen wysiłku i efektywnej pracy, co na pewno przełoży się na dobrą kondycję i siły na cały nowy sezon, który dopiero się zaczyna.