Burmistrz Stanisław Bułajewski planuje wziąć udział w dyskusji dotyczącej możliwości rozbudowy i rozwoju gospodarczego Mrągowa, prowadząc rozmowy z miejscowymi biznesmenami. Zebranie, które będzie miało miejsce 19 września br., we wtorek, w godzinach od 12:00 do 15:30, odbędzie się w Hotelu Mrągowo Resort & SPA.

Rozmowa burmistrza Bułajewskiego z reprezentantami lokalnego sektora biznesowego jest częścią konferencji zatytułowanej „Inwestuj i rozwijaj się z funduszami europejskimi. Nowe programy i nowe możliwości dla przedsiębiorców”. Wydarzenie to organizowane jest wspólnie przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Urząd Miejski w Mrągowie i odbędzie się już jutro, 19 września, we wtorek, również w Hotelu Mrągowo Resort & SPA.

Będą tam również obecni eksperci z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie, którzy omówią nową perspektywę finansową UE na lata 2021-2027. Przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Mrągowie przeprowadzą dyskusję na temat potrzeb i oczekiwań lokalnych przedsiębiorców w kontekście gospodarczego rozwoju Mrągowa. Spotkanie to jest drugim z serii czterech publicznych konsultacji w ramach projektu „Strategia Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Gminy Miasto Mrągowo 2030”.