Niebywały wydarzenie planuje sieć sklepów meblowych Abra Meble – otwarcie kolejnej placówki. Tym razem, mrągowianie będą mieli okazję skorzystać z oferty sieci, bowiem nowy sklep zostaje otwarty właśnie w ich mieście. Szczególnym atrakcyjnym elementem tego wydarzenia są obiecane przez organizatorów znaczne obniżki cen. Wszystko to odbędzie się już 13 stycznia, o godzinie 9 rano.

Nowo otwarty sklep Abra Meble w Mrągowie położony jest przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej 1A. Sieć ta jest dobrze znana w całym kraju z szerokiego asortymentu mebli i dekoracji do domu, reprezentujących różnorodne style i wzornictwo. Abra Meble może poszczycić się obecnością w ponad 80 polskich miastach, a teraz przyszedł czas na Mrągowo.

W sobotę, 13 listopada, o godzinie 9:00, drzwi Abra Meble w Mrągowie zostaną oficjalnie otwarte dla klientów. To nie tylko okazja do zapoznania się z ofertą popularnej sieci meblowej, ale przede wszystkim doskonały moment na skorzystanie z mega promocji cenowych. Bez wątpienia, otwarcie Abra Meble to wydarzenie, które z pewnością przyciągnie wielu zainteresowanych.