Boks zawodowy nad jeziorem Czos

Gale boksu zawodowego cieszą się bardzo dużą popularnością w Polsce. 28 sierpnia br. – szykuje się prawdziwa gratka dla fanów tej dyscypliny sportu. W mrągowskim amfiteatrze nad jeziorem Czos odbędzie się gala KnockOut Boxing Night 17.

Łącznie zaplanowano siedem walk, najważniejszą – walką wieczoru – będzie spotkanie Mateusza Masternaka z Felipe Nsue.

Kibicom boksu zawodowego na pewno nie trzeba przedstawiać obu zawodników. Mateusz Masternak jest czołowym Cruiserem w Polsce. Był już w swojej karierze mistrzem Europy. W swoim sportowym CV ma również zapisane uczestnictwo w prestiżowych zawodach WBSS.

Jego przeciwnik jest doświadczonym zawodnikiem MMA, obecnie w coraz większym stopniu angażuje się w boks zawodowy. Do tej pory rozegrał sześć walk, z których cztery wygrał, jedną zremisował i jedną przegrał. Czy urodzony w Gwinei, mieszkający na co dzień w Hiszpanii Nsue zapisze walkę z Mrągowa do kategorii wygranych? Na pewno Mateusz Masternak mu w tym nie pomoże.

Jedno jest natomiast pewne – kibiców, zgromadzonych w mrągowskim amfiteatrze czeka wieczór pełen prawdziwych emocji na żywo.

Inne atrakcje wieczoru

Poza walką wieczoru, odbędzie się również kilka innych ciekawych pojedynków, w których rękawice skrzyżują między innymi: Kamil Bednarek z Javierem Francisco Macielem, byłym pretendentem do tytułu mistrza świata w kategorii wagi średniej.

Przed mrągowską publicznością swoje umiejętności zaprezentują także: Przemysław Zyśk, Matusz Wojtasiński, Artur Górski, Maciej Marchel oraz Lidia Fidura.

Początek gali – o godzinie 19:00.

Bilety w cenie od trzydziestu złotych są do nabycia za pośrednictwem serwisu internetowego eBilet. Jeśli nie dostaniemy się do amfiteatru nad jeziorem Czos osobiście – nic straconego. Można będzie śledzić przebieg gali boksu zawodowego z Mrągowa również na ekranie telewizora, w Internecie i za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Transmisję imprezy przeprowadzi TVP Sport.